SEKSYEN PEMBIAYAAN PENDIDIKAN NEGERI KEDAH
+604 702 8600

PENGURUSAN & PENTADBIRAN

encik badrulhisham bin haji sulaiman
setiausaha bahagian
bahagian pengurusan sumber manusia
merangkap setiausaha
seksyen pembiayaan pendidikan negeri kedah

Phone: 04 - 702 7246

Fax: 04 - 702 8600

Email: sppnk@kedah.gov.my

Portal : sppnk.kedah.gov.my

encik muhamad naqiuddin bin razali
penolong setiausaha kerajaan
bahagian pengurusan sumber manusia
merangkap penolong setiausaha
seksyen pembiayaan pendidikan negeri kedah

Phone: 04 - 702 7286

Fax: 04 - 702 8600

Email: sppnk@kedah.gov.my

Portal : sppnk.kedah.gov.my

pentadbiran
Puan Rozita Wati Binti Azizan

Akauntan
04-702 7280
rozitawati@kedah.gov.my
 
Puan Siti Mardziah Binti Abd Halim

Pegawai Undang-Undang
04-702 7284
sitimardziah@kedah.gov.my  
Encik Mohd Rizanuddin Bin Ramli

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
04-702 7292
rizanuddin@kedah.gov.my
( DITEMPATKAN DI BTMK )  
Encik Mohd Hazli Bin Abdul Hamid

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
04-702 7292
hazli@kedah.gov.my  
Puan Norhayati Binti Abu Bakar

Penolong Akauntan
04-702 7281
hayatiabubakar@kedah.gov.my  
Puan Bariyatul Bushra Binti Abdul Rahman

Penolong Pegawai Tadbir
04-702 7291
bariyatul@kedah.gov.my  
Puan Norhayati Binti Abu Bakar

Penolong Akauntan
04-702 7281
hayatiabubakar@kedah.gov.my  
Puan Afliza Binti Che Jaafar

Pembantu Tadbir
04-702 7287
afliza@kedah.gov.my  
Encik Mohd Zaini Bin Mohd Sobri

Pembantu Tadbir
04-702 7285
mohdzaini@kedah.gov.my    
Puan Norhashita Binti Harun

Pembantu Tadbir
04-702 7297 norhasnita@kedah.gov.my  
Puan Norshuhaila Binti Chek Ani

Pembantu Tadbir
04-702 7289
norshuhaila@kedah.gov.my  
Puan Siti Sarah Binti Md. Akhir

Pembantu Tadbir
04-702 7282
sitisarah@kedah.gov.my  
Encik Noor Azlan Bin Hassan @ Lim Eng Tong

Pembantu Tadbir
04-702 7288
noorazlan@kedah.gov.my  
Puan Fatin Nursyakila Binti Noor Azmi

Pembantu Tadbir
04-702 7272 fatinnursyakila@kedah.gov.my  
Encik Ibrahim Bin Ahmad

Pembantu Tadbir
04-702 7295 ibrahim_ahmad@kedah.gov.my  
Encik Mohammad Azril Bin Ahmad Zaki

Pembantu Tadbir
04-702 7286
azril@kedah.gov.my  
Puan Fauzah Hanim Binti Muhamad Sahimi

Pembantu Tadbir
04-702 7296
fauzahhanim@kedah.gov.my  
Encik Muhamad Aliff Bin Mohamad Puat

Pembantu Tadbir
04-702 7290
aliff@kedah.gov.my  
Puan Azreyn Binti Zamri

Pembantu Tadbir
04-702 7283
azreyn@kedah.gov.my  
ZA
Puan Za Za Amira Binti Zainol Abidin 

Pembantu Tadbir 
04-702 7272
amira@kedah.gov.my  
Encik Mohd Firdaus Bin Ismail

Pembantu Tadbir
04-702 7294 firdaus_ismail@kedah.gov.my