SEKSYEN PEMBIAYAAN PENDIDIKAN NEGERI KEDAH
+604 702 8600

Direktori

encik badrulhisham bin haji sulaiman, amk.,bck.
setiausaha
bahagian pengurusan sumber manusia
merangkap setiausaha
pembiayaan pendidikan negeri kedah

04 - 702 7272


encik muhamad naqiuddin bin razali

penolong setiausaha kerajaan
bahagian pengurusan sumber manusia
merangkap penolong setiausaha
pembiayaan pendidikan negeri kedah

04 - 702 7272

pentadbiran

Puan Rozita Wati Binti Azizan
Akauntan
047027280
rozitawati@kedah.gov.my

Puan Siti Mardziah Binti Abd Halim
Pegawai Undang-Undang
047027284
sitimardziah@kedah.gov.my

Puan Norhayati Binti Abu Bakar
Penolong Akauntan
047027281
hayatiabubakar@kedah.gov.my

Puan Bariyatul Bushra Binti Abdul Rahman
Penolong Pegawai Tadbir
047027291
bariyatul@kedah.gov.my

Puan Noorhayati Binti Saad
Ketua Pembantu Tadbir
047027293
noorhayatisaad@kedah.gov.my

Encik Mohd Zaini Bin Mohd Sobri
Pembantu Tadbir (Perundangan)
047027285
mohdzaini@kedah.gov.my

Encik Mohammad Azril Bin Ahmad Zaki
Pembantu Tadbir (Kewangan)
047027286
azril@kedah.gov.my

Puan Norshuhaila Binti Chek Ani
Pembantu Tadbir (Perundangan)
047027289
norshuhaila@kedah.gov.my

Puan Za Za Amira Binti Zainol Abidin

Puan Za Za Amira Binti Zainol Abidin 
Pembantu Tadbir (Kewangan)
047027272
amira@kedah.gov.my

Encik Noor Azlan Bin Hassan @ Lim Eng Tong
Pembantu Tadbir (Perundangan)
047027288
noorazlan@kedah.gov.my

Puan Siti Sarah Binti Md. Akhir Pembantu Tadbir (Kewangan) 047027282
sitisarah@kedah.gov.my

Encik Muhamad Aliff Bin Mohamad Puat
Pembantu Tadbir (Perundangan)
047027290
aliff@kedah.gov.my

Puan Fatin Nursyakila Binti Noor Azmi
Pembantu Tadbir (Kewangan)
047027272
fatinnursyakila@kedah.gov.my

Puan Norhasnita Binti Harun
Pembantu Tadbir (Penajaan-BKSM)
047027297
norhasnita@kedah.gov.my

Encik Mohd Hazli Bin Abdul Hamid
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
047027292
hazli@kedah.gov.my

 

Puan Fauzah Hanim Binti Muhamad Sahimi
Pembantu Tadbir (Penajaan-iPINJAM)
047027296
fauzahhanim@kedah.gov.my

Encik Ibrahim Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Pentadbiran)
047027295
ibrahim_ahmad@kedah.gov.my

Puan Azreyn Binti Zamri
Pembantu Tadbir (Penajaan-iBAKIPT)
047027283
azreyn@kedah.gov.my

Encik Mohd Firdaus Bin Ismail
Pembantu Operasi
047027294
firdaus_ismail@kedah.gov.my